Skåne Sjælland Linux User Group - http://www.sslug.dk Forside   Tilmelding   Postarkiv   Oversigt   Kalender   Søg
 

SSLUG's bestyrelse år 2000

Bestyrelsen kan kontaktes pr. email: bestyrelsen@sslug.dk

Peter Toft (pto@sslug.dk) - Bestyrelsesformand
Mosebakken 23
2670 Greve
Tlf: +45 40 56 40 03
Billede
Martin Wahlen (mva@sslug.dk) -Næstformand og presse-chef
Ringv. 1
236 35 Höllviken
Sverige
Tlf: +46 40 45 41 36
Billede
Kristian Vilmann (kristian@sslug.dk) - sekretær
Irishaven 126
2765 Smørum
Tlf: +45 22 15 98 95
Han ejer en Punker Tux
Jacob Sparre Andersen (sparre@sslug.dk) - sekretær
Tåsingegade 36, 3. tv.
DK-2100 København Ø
Tlf: +45 39 18 08 03 (og +33 6 17 75 31 79)
Sparre
Preben Bille Brahe (pbb@pbb.dk) - Kasserer
Vandværksvej 3
4130 Viby Sj.
Danmark
Tlf: +45 46 19 13 27
Preben med en FreeBeer(tm)
Hanne Munkholm (hanne@aub.dk) - head of security
Morbærhaven 16-20,
2620 Albertslund
Tlf: +45 43 46 43 58
Har mange Tux er

Bestyrelsen har to valgte suppleanter

Kim Schulz (kim@sslug.dk)
Kollegiebakken 9, vær.908
2800 Lyngby
Tlf: +45 45 97 71 78
pingo
Ole Vilmann (ole@vilmann.dk)
Juliusvej, Gentofte
Danmark
Billede

Bestyrelsen har tre observatører

Frank Damgaard (frank@sslug.dk)
Repræsentant fra www_admin gruppen
Frank
Henrik Størner (storner@image.dk)
Repræsentant fra admin gruppen
Storner
Hans Schou (chlor.dk)
Informationschef for SSLUG
 

Bestyrelsen for 1999

 
Forside   Tilmelding   Postarkiv   Oversigt   Kalender   Søg

 
 
Henvendelse vedrørende websiderne til <www_admin>. Senest ændret 2000-12-11, klokken 11:58 .